thumbnail
درباه تارا

شرکت شبکه سازان تارا در سال ۱۳۹۰ با هدف توسعه زیر ساخت های صنعت ارتباطات و فن آوری آطلاعات به ثبت رسیده است. این شرکت از بدو تاسیس تاکنون خدمات متنوعی به جامعه بزرگ ICT  ارائه نموده است و یکی از پیشگامان عرصه ارتباطات و  فن آوری اطلاعات در ایران می باشد.

 

اهداف شرکت

از جمله استراتــژی های کــــلان تارا، فعـــالیت در کلیـــه زمینـه هــــای مرتبـط بـــا صنعـت تکنولوژی اطلاعات (IT) از قبـیل عرضــــه محصولات سخت افزاری و نرم افــــــــزاری، ارایه راه حلهای جامــع در زمینه توسعه و ایجــــاد سیستمهای کاربــــــــردی، آموزش، طراحــی و ارایه راهکار در زمینـه مهندسی شبکه، امنیت اطلاعات و شبکه، ارتباطـات داده و خدمات اطلاع رسانـی، فراهــم آوردن امکانات دستیابی به شبکه ها و بانکهای اطلاعاتی جهانی میباشد.

ویژگی ها 

مسئولیت پذیری و مشتری محوری پایه های اصلی شرکت تارا می باشد. نو آوری و برخورداری از قابلیت تغییر پذیری هدفمند از راهکارهای مناسب برای بهبود و پیشرفت این شرکت است.سه ویژگی معرف تارا به شرح زیر  می باشد:

  • نوآوری: هر کدام از اعضای تیم فنی دارای خلاقیت در حیطه تخصص خود هستند. به‏ این ترتیب رویه ‏ای ثابت و غیـر قابل تغییر در طراحی و اجرای پروژه ها حاکم نیست و مهندسین شرکت برای هر پروژه، رویه ‏ای مختص آن پروژه در نظر خواهند گرفت.
  • جوانی و نشاط: این مشخصه، شکل گیری ایده‏ های موفق در رفع نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جدید در جهت تولید نرم‏ افزار/ سخت‏ افزارها و مشاوره ‏های مورد نیاز آنان را تضمین می‏ کند.
  • تجربه:اعضای شرکت با تکیه بر تجربه و کارآزمودگی خود، قابلیت و توانایی انجام پروژه ‏های نرم‏ افزاری/‏سخت‏ افزاری و طراحی درسطوح مختلف و با ابزارهای متفاوت را دارا هستند.

کادر فنی

شرکت تارا با تکیه بر دانش و تجربه مهندسین و کادر فنی خود و مدیریت صحیح آن‏ها توانسته‏ است در طول مدت فعالیت خود، پروژه‏ های متعددی را در زمینه‏ های مختلف فناوری اطلاعات با موفقیت به انجام برساند. در حال حاضر این شرکت با بهره ‏گیری از  متخصصین در زمینه‏ های مختلف در عرصه شبکه، امنیت و فناوری اطلاعات به فعالیت مشغول است. پرسنل تارادر هر عرصه و جایگاهی خود را ملزم به ارائه خدمات و محصولات در بالاترین سطح کیفی دانسته و انجام کار محوله به بهترین شکل و رضایت‏مندی مشتریان و در یک کلام مشتری‏ مداری، مهم‏ترین اولویت آنان است.