thumbnail
SOPHOS

 

سیستم جامع امنیت اینترنت Cyberoam، به طور خاص برای پاسخ به نیازهای مرتبط با مدیریت یکپارچه تهدیدات در سازمان ها، تشکیلات دولتی و موسسات آموزشی طراحی شده است.Cyberoam  ارائه کننده ترکیبی از بهترین راهکارهای جامع و حفاظت دولایه‌ در برابر تهدیدات رو به گسترش اینترنتی است.

ضمن آنکه روش منحصر بفرد کاربر محور آن که سطحی بی‌مانند از کنترل را همراه با انعطاف‌پذیری و سادگی مدیریت ارائه می‌دهد، به عنوان مکملی بر این راهکارها به شمار می‌آیدواین،سیستم مدیریت یکپارچه را بسیار کارآمد می‌نماید.

سامانه دولایه

سامانه امنیتی دولایه‌ای Cyberoam همراه با لایه‌های درونی و بیرونی خود، امنیت کامل اینترنت را به سازمان ها ارائه می‌نماید.
سامانه پالایش محتوا همراه با سامانه جلوگیری از نفوذ شکل دهنده لایه درونی بوده و میزان روبرو شدن سازمانها با حملات را کاهش می‌دهند. فایروال، VPN، مسدود کننده‌های جاسوس‌افزار، سیستم جلوگیری از کلاه‌برداری، ضدویروس و ضدهرزنامه در سطح دروازه ورود، لایه بیرونی Cyberoam را سازمان داده و ضمن پاسداری از شبکه در برابر تهدیدات اینترنتی، حفاظت دولایه بسیار کارآمدی را ارائه می‌نمایند.

 سیاست های کاربر محور

رشد طبیعت کاربر محور تهدیدات اینترنتی و نیاز به کنترل گرایشات افراد به منظور مدیریت کامل تهدیدات سبب ناکارا شدن سیاست های کلی و نیز سیاست های مبتنی بر IP شده‌اند. چنین سیاست هایی، امکان همراهی با جهان مبتنی بر حرکت را ندارند که در آن آدرس های IP به صورت پویا تخصیص می‌یابند.
سیاست های کاربر محور Cyberoam، بر اساس تخصیص پویای IP عمل نموده و از این راه باعث اطمینان از اعمال سیاست های امنیتی در حین جابجایی کاربران می‌گردد. در این راستا از کنترل هایی هوشمند جهت ارائه سطح مورد نیاز حفاظت هر کاربر در محیطهای ارتباطی با‌سیم یا بی‌سیم استفاده می‌گردد.
فایروال VPN دستگاه Cyberoam، به کمک کنترل های کاربر محور، کار تخصیص و مدیریت سیاست ها را آسان کرده و سبب کاهش اتفاقات ناشی از سعی و خطا در تعیین سیاست ها می‌گردد و بدین ترتیب ارائه دهنده سطح افزونتری از امنیت در عین انجام مکانیزم کنترل دروازه خواهد بود.