thumbnail
پادویش

شرکت “ESET” با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و مهندسی نرم افزارهای امنیتی محصولات قدرتمندی را برای حفاظت از رایانه ها ارائه نموده است .

از ویژگی های بارز این آنتی ویروس می توان به موارد زیر اشاره کرد :
میزان عملکرد بسیار بالا ، گارد حفاظتی قدرتمند و مجهز به فنآوری هوش مصنوعی منحصر به فرد جهت شناسایی بدافزارها و کدهای مخرب ناشناخته، کاربری آسان با استفاده از رابط گرافیکی قابل فهم و ساده و کاهش پنجره های هشدار به منظور صرفه جویی در زمان کاربر و افزایش راندمان سیستم ، حفاظت بدون وقفه و بی نظیر با طراحی کدهای کم حجم و بهینه.
توسط متخصصان شرکت “ESET” ، تکنولوژی شناسایی ویروس ها توسط الگوهای ویروسی که سبب کاهش زمان شناسایی فایلهای مخرب و بد افزارها شده و این الگوها بطور مداوم در طول روز به روزرسانی شده و به مخرن ویروس نرم افزار اضافه می گردد ، آنالیز کدها ، استفاده از الگوهای عمومی ویروس و ذخیره یکی از آنها به جای صدها نمونه مشابه .
فناوری هوش مصنوعی به کار گرفته شده در محصولات شرکت “ESET” که در صورت مواجهه با فایلهای مشکوک ابتدا آنها قرنطینه نموده و پس از بررسی های مختلف، شبیه سازی و رفتار شناسی در محیطی ایزوله، در صورت محرز بودن آلودگی اقدام به حذف آنها می نماید.

محصولات NOD32 را می توان به دو دسته عمده تقسیم بندی کرد :

–   ESET NOD32 Antivirus

–   ESET Smart Security

–  ESET NOD32 Antivirus Business Edition

–   ESET Smart Security Business Edition

–   ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac OS X